Witajcie, dzisiaj przedstawię Wam mój najnowszy nabytek – Kufer kosmetyczny diamentowy Inglot koloru czarnego, rozmiar średni. Długo przymierzałam się do zakupu, ponieważ nigdzie w internecie nie mogłam znaleźć zdjęć, które dla mnie w pełni wystarczające. Zależało mi głównie na tym jak wygląda on w środku, jak można poukładać swoje skarby i czy jest on ciężki.

Zaryzykowałam. Kupiłam. I o to moja recenzja.

kufer-kosmetyczny-diamentowy-czarny-sredni-w01bkufer-kosmetyczny-diamentowy-czarny-sredni-w01b (2)

Kuferek przede wszystkim jest mega designerski, przepiękny i solidnie wykonany. Metalowe elementy sprawiają jednak, że sporo waży – bo aż 2,73 kg – a dodając do tego wagę kosmetyków, które macie zamiar tam umieścić wyjdzie… ałł… muszę zważyć swój  i dam wam znać w komentarzu. Wierzcie mi jednak, kiedy w całości zapełniłam go swoimi skarbami, to wyszło mi całkiem SPORO, a to jest spory minus dla tego organizera. Więcej jednak minusów nie widzę, bo w zamian otrzymujemy mocne i bezpieczne miejsce dla naszych kosmetyków.

 

20170810_193417_LLS

 

Kuferek ma wymiary  34 x 24 x 22 cm. Przed zakupem nie zastanowiłam się nad tym, że to jest dosyć sporo. Dotarło to do mnie kiedy rozłożyłam mój nabytek na pralce i jak widać to na zdjęciu  - zajął on całą przestrzeń.

 

20170810_194359

 

Jest on jednak bardzo funkcjonalny.  Zawiera dwie podwójne wysuwane półki i zakładki, które możemy dowolnie przekładać, tworząc przegródki dostosowane do naszych potrzeb i wymiarów kosmetyków.

 

20170810_194504

 

20170810_193452_LLS

 

Tylko środkowa dolna strefa jest na stałe i zawiera 3 przegródki, które nie możemy przekładać.

 

20170810_194424

 

Plusem przedmiotu jest również mocny uchwyt i metalowe zawiasy, dzięki którym mamy pewność, że w trakcie transportu nic się nie ułamie i nie będziemy musieli zbierać naszych skarbów z chodnika.  Kuferek w zestawie zawiera również pasek na ramię oraz kluczyki do zamykania kufra. Dzięki takim zabezpieczeniom włam przez młodszą siostrę na nasze dobra osobiste jest nie straszny.

Podsumowując:

Z zakupu jestem bardzo zadowolona. Kiedy otwieram kuferek, z łatwością odnajduję to co akurat potrzebuję. Wymiary oraz waga nie pozwalają trzymać kuferka na półce, ale dzięki temu, że prezentuje się on bardzo ładnie i posiada szczelne zamknięcie, mogę trzymać go na wierzchu – na pralce.Wreszcie w mojej łazience zapanował porządek.  Zapłaciłam 250 zł i z całą pewnością są to dobrze zainwestowane pieniądze.

Dodatkowo otrzymałam  gratis w postaci 3 próbek: cienia do powiek, bazy oraz podkładu. Myślę, że to pozostawia miłe wrażenie o firmie i cieszę się, że nasza polska marka tworzy coś tak wspaniałego. Brawo.

 

The following two tabs change content below.
Nałogowo śledzę nowości kosmetyczne. Kupuje, używam, oceniam i doradzam - Robię to, bo jestem w tym świetna <3